Показаны сообщения с ярлыком праздничное. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком праздничное. Показать все сообщения

воскресенье, 12 декабря 2010 г.

Ёлочный шарик с фото

. . . 

My Next gift is a, pretty simple, really inexpensive one!
So... you see those white berries up there, in my "mistletoe?"  Well... I had some left over,
so I was trying to figure out how to use them.
If you read my blog regularly... then you know that I'm a pathological picture taker. LOL.
Whenever I can... I snap pictures of whatever moment I'm in.  I just LOVE looking back at the memories!
Needless to say, I have GOBS of pictures that usually just sit in my computer... to never REALLY be appreciated.
So I thought this next idea was a REALLY good one, for all those great pictures that you have, of close friends or neighbors... that don't make it into a frame.

Микродомики

A Little House-ly Encouragement